В Золотоноші відзначили 27-му річницю Незалежності України [ФОТО]

Вчорашній ранок середмістя Золотоноші зустріло патріотичними піснями. Перехожі поспішали до центру міста у вишиванках, а майстрині із золотими руками розкладали барвистий товар на ятках у парку Шевченка. Золотоноша цього дня приєдналася до всеукраїнського святкування 27-ої річниці незалежності України. Про деталі святкування йдеться у репортажі громадсько-політичної газети “Златокрай”.

Колона золотонісців та гостей міста пройшла Садовим проїздом до пам’ятника Кобзарю. Там всіх очікували артисти міського Будинку культури. Слово для привітання надали міському голові Віталію Войцехівському. Посадовець висловив сподівання, що українці щасливо житимуть в країні, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме право, злагода та національна гідність. Побажав всім мирного неба над головою.

Під час офіційної частини за особистий внесок у захист східних кордонів України у зоні АТО грамотою міського голови за активну громадську діяльність та з нагоди 27-ої річниці незалежності України нагородили учасників АТО Олега Чураєва та Віктора Марсакова. Подяками Черкаського обласного контактного центру нагородила учасників АТО голова організації Леся Шкурко. За активну громадську позицію, участь у реалізації важливих соціальних програм та сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві відзначено Ігоря Козіка, Олександра МаковецькогоОлександра ТітоваСергія Фесенка та Андрія Дороніна. Хвилиною мовчання присутні віддали шану героям, які не повернулися додому.

Надалі культурну програму забезпечували муніципальний духовий оркестр і талановиті співаки міського Будинку. Тим часом у парку Шевченка розгорнули свою виставку робіт золотоніські майстрині. Різноманітними візерунками яскравіли рушники із вкладеним теплом Людмили Селіхової, вигадливою біжутерією традиційно вирізнялися доробки Ірини Бігун, як завжди зачаровували картини місцевої художниці Валентини Стеблини, що розташувалися поруч із поробками в техніці «hand made» Людмили Новик.

Микола Синьоок разом із шахістами вирішував останні організаторські моменти щодо проведення шахового турніру, який стартував о 10-ій ранку.

Школярі молодіжного клубу журналістики разом з головним спеціалістом служби у справах молоді і спорту Оксаною Червяковою традиційно організували фотозону. Задовго до початку офіційних заходів юні художники – Даша Бартукова,  Настя АртіщеваЛюда МасєєваТоля Сидоренко – створили композиції на асфальті під кодовою назвою «Єдина країна».

О 12-ій годині на сцені літнього театру розпочався концерт талановитих колективів міста. Глядачі радо вітали майстрів сцени міського Будинку культури та дитячі гурти.