«Взявся будувати, будуй на совість!», – директор будівельної компанії Стройтрейд

Стати власником затишної квартири в новобудові – це мрія багатьох українців. В Черкасах нині розпочався продаж квартир в новому житловому комплексі «Дніпровські мрії», що знаходиться в мікрорайоні Митниця.

Будівельна компанія ПБК- Стройтрейд була створена в 2011 році і входить до групи компаній на ряду з: ПБК-Агропроект і «Завод Буддеталь», що наразі виступає постачальником будівельних матеріалів в процесі зведення ЖК «Дніпровські мрії», компанії «Черкаський проект» та ін. 

Золотонісців тим часом запрошують до нового житлового комплексу «Дніпровські мрії», який будує зараз ця компанія. Знаходиться він у Черкасах, в мікрорайоні Митниця, по вулиці Гагаріна, 41/2. Зручне розташування, мальовнича місцевість, розвинена інфраструктура і ціна не залишать байдужими тих, хто мріє про власне житло!

Генеральний директор ПБК-Стройтрейд, Брєвнов Павло Сергійович, поділився секретами свого успіху і успішності компанії загалом, розповів про основні пункти в роботі, без яких неможливо досягти успіху в будівельній справі.

– Скажіть, чи мріяли ви в дитинстві, що станете головним директором будівельної компанії?

– Ні, в дитинстві в мене таких думок не виникало (сміється). Але що я точно пам’ятаю, то це, що мені дуже хотілося побудувати власний великий, міцний і комфортний будинок. Я вважаю, що моя мрія втілюється в життя в стократному розмірі, адже ми будуємо надійне житло для великої кількості людей, в яких були такі ж мрії.

– Чому ви взагалі вирішили займатись будівельною справою? Вас підштовхнула матеріальна складова бізнесу?

– Ні…точно не гроші. Мені подобається сам процес створення чогось нового, спостерігати за тим, як втілюються у життя будівельні проекти. Після успішного завершення проекту, я відчуваю гордість за своїх працівників і за компанію, що надихає мене вдосконалюватись і рухатися вперед.

– А хто ви за спеціальністю?

– За спеціальністю я інженер-будівельник. Я люблю “стройку”, запах цементу, силікатної цегли, новизни.. Я працював простим помічником з 16 років, потім робочим, згодом бригадиром. Своє повноліття зустрічав в касці і в цементі.. (сміється)
В мене не виникало сумнівів яку спеціальність обрати, це було ясно по залишках цементу на пальцях, що відмивалися ой як складно, і тому, що цікавило мене більше всього – “стройка”! Після отримання вищої освіти я став майстром, потім виконробом, інженером з нагляду за будівництвом і аж потім генеральним директором. Тому я знаю ввесь процес будівництва зсередини, я працював із різними матеріалами і на різних об’єктах більше 10 років.

– Які труднощі траплялися у вас на шляху? Опишіть найважчі моменти справи.

– Робота без вихідних, ненормований робочий графік.. Але найважче – це знайти відповідальних партнерів і співробітників, з якими можна буде мати справу. Ми цінуємо надійних партнерів і надійність для нас не пусте слово.

Ставши генеральним директором, я на власній шкірі відчув, як це: нести відповідальність за результат перед людьми. Тому  всі наші співробітники мають відповідну освіту і навички. Ми не беремо студентів чи водіїв, що, побудувавши сарай вдома, вирішили, що вони будівельники. Всі наші профільні спеціалісти проходять відповідне навчання, тренінги та постійне підвищення кваліфікації,  адже від їх майстерності залежить наша репутація.

Тому мешканці наших будинків можуть бути впевнені, що вони обрали надійного забудовника, що будує на совість!

– Які цінності має ПБК – Стройтрейд як компанія?

– Для нас найважливішими цінностями є:

Чесність

Наша компанія завжди підтримує чесну гру. Ми чесно платимо заробітну плату, чесно оцінюємо людей, чесно ведемо переговори, чесно оцінюємо себе та свої сили. Це дає можливість робити правильні висновки та вдосконалювати слабкі сторони, розвиваючи сильні.

Відкритість

Ми ведемо політику максимальної відкритості перед своїми клієнтами та співробітниками. На сайті проекту цивільного будівництва ЖК “Дніпровські мрії” кожен може ознайомитися з потрібними документами чи задати будь-які питання.  Ми завжди готові до діалогу як з власниками великого бізнесу, так і пересічними черкасцями.

Вірність сказаному

Батько змалку вчив мене, що якщо пообіцяв, то мусиш зробити, чого б це тобі не коштувало. Тому ми обмежуємо кількість обіцянок і справді несемо відповідальність за свої слова. Це і допомогло ПБК-Стройтрейд мати репутацію надійного партнера.

– Чому ваша компанія вирішила зайнятися будівництвом жилих будинків, адже раніше ви створювали лише промислові об’єкти?

– Засновник компанії сам колись мешкав на Митниці. Думаю, це зіграло важливу роль, адже В’ячеслав Іванович дуже любить цей район, та і для мене Митниця – це місце, де хочеться жити. Рік тому, коли випала можливість викупити проект, перші слова В’ячеслава були про те, що за нашої участі на Митниці побільшає кількість якісного і доступного житла, що тут будуть зведені будинки, де щасливо житимуть наші діти.  Ми не могли не скористатися нагодою. Досвіду достатньо, тому хочеться зробити щось для людей: щоб і мешканцям там жилося приємно, і собі було чим пишатися. Ми прагнемо забезпечити людям впевненість і надійність у вигляді сучасного та затишного житла.

– Як часто ви особисто присутні на будівництві?

– Я із засновником, В’ячеславом Івановичем, намагаюся постійно контролювати процес будівництва. Ми часто виїжджаємо на будівництво, знаємо всіх співробітників по імені і, якщо помічаємо, що щось могло бути зроблено краще, ніж є, – просимо переробити. Ох не люблять нас за це вони… (сміється)

– Чи цікавилися ваші родичі придбанням житла в ЖК «Дніпровські мрії»?

– Так, звичайно, деякі мої родичі, так само як і наші робітники, цікавилися покупкою житла в нашому житловому комплексі. І для мене, як для представника забудовника, найкращим показником буде відсутність нарікань з їх сторони. Вони вже бачили і хороші новобудови, і приклади, коли забудовники відверто халтурили. Наприклад, коли стеля 2.50м на момент здачі, навіть натяжна стеля забере 10 см, і буде 2. 40 отримаєте в результаті. А коли парубок високий, майже 2 метри,то буде головою чіпляти в таких квартирах люстри.. (сміється)

Або, ще випадок показували, коли двері на балкони ледве відкриваються ще з чорновою стяжкою підлоги. Як же вони будуть відкриватися після стяжки та хоча якогось покриття?!

Мені було б соромно, якби такі випадки траплялися в нашому ЖК.  Я знаю, що декілька квартир було заброньовано клієнтами, яких самі будівельники знають особисто, з якими будуть здороваться за руку і ходити в гості на свята. Тому ми всі, починаючи з керівництва, і до каменяра чи робочого,  прикладаємо максимум зусиль, щоб наші клієнти були задоволені. Для нас якість означає професіоналізм, і якщо ти не можеш будувати якісно – то тобі не місце в цій сфері.

У нас немає випадкових людей і випадковостей з якістю. Ми будуємо так, щоб рівень комфорту в наших будинках відповідав стандартам сучасного європейського житла.

 

Детальніше ознайомитися із забудовником ПБК-Стройтрейд і ЖК «Дніпровські мрії» Ви можете на сайті http://dniprovskimrii.com/ua/