Депутати міської ради написали звернення до Президента України

Група депутатів Золотоніської міської ради звернулася відкритим листом до Петра Порошенка. Написали звернення з метою забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, оперативного реагування їх силового захоплення. Обранці просять Президента вивчити факти рейдерства на території міста та допомогти у вирішенні ситуацій, що склалися. Про це повідомляється на офіційному сайті міста

Згідно з текстом листа, 19 липня рейдери намагалися захопити золотоніський ТОВ ПІІ “Еконія”. Група невідомих осіб увірвалася на прохідну підприємства і, маючи при собі фіктивні документи, отримані за допомогою вчинення незаконних дій державного реєстратора, заявила права на підприємство.

Депутати зазначають, що на території міста компанія активно працює з 2008 року. ТОВ ПІІ “Еконія” – виробник дитячої питної води №1 в Україні. Їх бренди “Малятко”, “Аквуля”, “Чистий ключ”, “Чайкава”, “Йодо” відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Підприємство експортує свою продукцію до багатьох країн світу. Власниками залучені значні інвестиції в найсучасніше обладнання по виробництву питної води. Чимало мешканців міста забезпечені постійною роботою з достойною оплатою праці та соціальним пакетом.

Також автори листа повідомляють, що цей випадок з незаконними діями державних реєстраторів непоодинокий. За словами обранців, черкаська Облспоживспілка, незаконно отримавши витяг з державного реєстру нерухомого майна, в якому привласнила, майно збудоване підприємцями міста, намагається вже більше року повернути за собою право організації ринку. На сьогодні ж міністерством юстиції скасовано незаконну реєстрацію майна, але спілка й надалі оскаржує дії юристів та підприємців.