В Золотоноші продовжують обстежувати приміщення нацлотерей

У Золотоноші, в рамках перевірок діяльності нацлотерей, спецкомісія намагалася обстежити приміщення на вулиці Шевченка 153-а. За повідомленням прес-центру виконавчого комітету, 2-ий поверх будівлі тут належить ТОВ «Побут+» (керівник Олег Шкляров), який здає власну площу в оренду під ювелірну майстерню та спортивно-оздоровчому клубу «Юпітер».

Доля частини першого поверху залишається не з’ясованою. Його раніше викупила у підприємець Лариса Осадча. Приміщення здавалось під більярдний клуб, який нині зачинений. Поряд зачинений заклад під назвою «Екватор». Його власник – киянка Тетяна Телятицька (вказаний номер телефона в реєстрі суб’єктів господарювання не відповідає).

Третє приміщення було відчинене. Тут працювали так звані розповсюджувачі Національної лотереї. Двоє неоформлених працівників за “барною” стійкою, як вони повідомили, «стажувались». Кег з пивною установкою працював тільки для працівників закладів («п’ю сам»), ліцензія на роздрібний продаж алкогольних напоїв – відсутня, в приміщенні стійкий тютюновий дим.

За півгодини сюди приїхали представники-адміністратори, які не представились, але надали документи, згідно з якими власник – черкащанка Вікторія Ковальова. А Державна Національна лотерея за договором співпрацює із ТОВ «Спорт –Лото». Це товариство, в свою чергу, надає право Ользі Ткачук розповсюджувати лотереї. Договір оренди приміщення діє до 31 грудня 2019 року. Навіщо Державній Національній лотереї такий складний шлях роботи, що не можливо знайти кінців у їх державній діяльності?

Відповідно до з’ясованих комісією фактів, будуть оформлені звернення до відповідних служб щодо перевірки діяльності останнього закладу.

Фото: facebook.com/Zlatokray.net

Читайте також: