ДТП на залізничній колії в Благодатному зупинила рух потягів

Рух потягів між Черкасами і Золотоношею учора було тимчасово припинено у зв’язку з ДТП, яка сталася між 6 і 7 годинами ранку поблизу села Благодатне.

Як повідомляє інтернет-видання Прочерк, вантажний автомобіль «Рено» рухався автодорогою Н-16 з Черкас до Золотоноші. На 13-му кілометрі автодороги в нього під час руху лопнуло переднє праве колесо, внаслідок чого автомобіль з дороги викинуло на залізничну колію.

Про це було повідомлено представникам “Укрзалізниці” з необхідністю припинення руху потягів, а також повідомлено черговій частині Золотоноші та ДСНС. Проводилися роботи щодо звільнення залізничної колії за допомогою трактора та розвантажувача.

Вантажний автомобіль, що вранці застряг на залізничному переїзді у Золотоніському районі коло села Благодатне, вдалось прибрати з рейок, – написав у “Фейсбуці” речник обласного управління ДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко. – Спочатку автомобіль розвантажили, після чого за допомогою тракторів стягли з залізничної колії. На місці працював черговий караул Золотоніської пожежно-рятувальної частини, фахівці національної поліції залізничники. Затримка потягу Гребінка- Шевченко склала 1 годину