“Чекаєте нової біди?”, – міський голова звернувся до контролюючих органів з приводу нацлотерей

12 липня відбулася чергова нарада у кабінеті міського голови Віталія Войцехівського щодо функціонування у місті так званих національних лотерей. Представники поліції, ДСНС, власники приміщень, міська влада вирішують, як у правовому полі припинити діяльність зазначених суб’єктів. На сьогодні у Золотоноші вже зачинено  чотири  заклади такого типу, їх реєстрація була за адресами Шевченка 153/1, Шевченка 76, Шевченка 98В, Шевченка 173а, повідомляють на офіційному сайті міськвиконкому.

Сьогодні на території міста діють ще 7 подібних закладів. За словами представників поліції, функціонують вони офіційно, є зареєстрованими згідно закону, тому договір з орендарями розірвати непросто. У двох місцевих закладах строк дії договору оренди спливає у 2019 році, в одному у 2020, решта підписали договір до завершення 2018 року.

Золотоніські посадовці провели ряд заходів, серед усього –  зверталися з листом і до ДСНС, аби останні перевірили усі приміщення де функціонують лотереї. Однак у листі-відповіді міську раду повідомили про те, що Управління немає законних підстав для здійснення планової перевірки, адже ці суб’єкти не включені до річного плану перевірок.

Емоційно на лист реагує міський очільник. Він наголошує, що основна підстава для перевірки – це два трупи та небажання людей бачити у місті ці лотереї.

– Чи ви чекаєте нової біди? Громада міста дуже хотіла б зустрітися із тими, хто писав ці відписки! Скажіть містянам, коли будуть перевірені суб’єкти по яким ми звертаємося? – звернувся до представників ДСНС Віталій Войцехівський.

За словами Вікторії Остроглазової, начальника управління економіки, орендарі порушують умови договорів, адже не погоджують ні режим дня, ні зовнішній вигляд приміщень, а тому є підстави поновити перевірки.

Власники та орендарі деяких залів ще й досі не вийшли на зв’язок. Із наступного тижня комісія у складі поліції, ДСНС, громадських активістів, представників міської влади організує чергові перевірки таких закладів.

Джерело: офіційний сайт міста zolo.gov.ua

Читайте також: