“Втілювати ідеї легко, коли працює сильна команда”, – керівник табору ELL Camp Пол Вікланд

Окрім організації та розвитку ELL Camp, який учора стартував на базі спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій, американська Фундація Шепердз інвестувала у золотоніський екстрим-табір “Maximum”. З наступного року усі мовні табори будуть проходити  саме там.

Як розповідають у прес-центрі виконкому, про це йшлося учора на зустрічі керівників табору та засновників Фундації Пола й Лінди Вікландів з міським головою Віталієм Войцехівським. В рамках відвідин педагоги знайомили із новими методиками вивчення іноземної мови та локаціями, які пропонують учням, з програмою мовного табору. 

Пол Вікланд зазначив, що різні іноземні проекти у Золотоноші лише стартують.

Ідей чимало, втілювати їх легко, коли з тобою працює сильна команда освітян та компетентні місцеві керівники, – резюмував він у зверенні.

Як відомо, англомовні табори були започатковані в Золотоноші ще у 2004 році як літнє заохочення для учнів, які сумлінно вивчали іноземну мову у новоствореному англійському клубі. За словами педагогів, від самого початку табір базувався на комунікативній основі і був покликаний долати мовні бар’єри, розвивати комунікацію засобами гри, пісні, драми, спорту та рукоділля. Найголовніша родзинка – подібна діяльність забезпечує спілкування з носіями мови. А ще – у таборі забороняються будь-які офіційні переклади, заохочується самостійність, ентузіазм і чудовий настрій.

Читайте також: Міжнародна співпраця: з ким контактуватиме Золотоноша у 2018 році?