Золотоніька молодь відвідала Фестиваль нескореної Naції [ФОТО]

Депутати обласної ради Віктор Полозов, Владислав Кулініч та Вадим Гайович стали  ініціаторами та меценатами подорожі золотоніської молоді на Фестиваль нескореної Naції “Холодний Яр”. Про це повідомили у прес-центрі міської ради.

За словами Гайовича, під час останнього пленарного засідання ради народилась ідея – зробити хоч щось корисне в той спекотний день. Разом з колегами-депутатами вирішили  подарувати поїздку дітям  Золотоніщини на фестиваль нескореної нації “Холодний Яр”, який відбувається на Чигиринщині.

Із Фестивалю діти повернулися з позитивними емоцями та враженнями. Організаційні моменти вззяли на себе Оксана Черв’якова та Людмила Вареник (служба у справах дітей). Повернувшись,  головний спеціаліст служби у справах дітей Оксана Червякова зазначила , що програма холодноярського фестивалю була дійсно насичена.

– Були спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту, й  виставки від Українського інституту національної пам’яті, майстер-класи від народних майстрів. Вразили релакс-галявини та гутіркові осередки. Діти із радістю сприймали виступи аматорів сцени, екскурсії до дуба Залізняка та Мотронинського монастиря – розповіла про поїздку посадовиця.