Вивчення досвіду ОТГ, використання портальних контейнерів: нарада комунальників від 22 червня

Щотижневе офіційне зібрання керівників комунальних служб міста, що традиційно проходить під очільництвом першого заступника міського голови Олега Масла, стартувало з інформації про дводенне відрядження начальника УЖКГ Олександра Флоренка до міста Буча Київської області. Про це розповідає громадсько-політична газета “Златокрай”.

Посадовець розповів про навчальний семінар у рамках проекту USAID на тему «Досвід Бучанської міської ради у підвищенні якості послуг та забезпеченні комфортного життя громади», де місцеві владці презентували модель розвитку малого і середнього бізнесу та процес створення Бучанської ОТГ.

Обговоривши шляхи успіху сусідів, комунальники підсумували виконані заходи і намітили кроки на найближчий тиждень. За словами директора КП «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова, мешканці приватного сектора, котрі проживають у радіусі 500 метрів, де встановлені великогабаритні контейнери на постійній основі, повинні переукласти договори з комунальним підприємством на вивезення ТПВ. Оскільки віднині вони мають змогу позбуватися сміття щоденно, а не раз у місяць, то й умови оплати за цю послугу у них прирівнюються до тарифів містян з багатоквартирних будинків. Наразі із 370 приватників договори нового зразка уклали 190. Решті спеціалісти УЖКГ вручать приписи – попередження про порушення правил благоустрою.

Минулого тижня дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» здійснили довгоочікуване для усіх золотонісців асфальтне покриття по вул. Шевченка, у районі податкової інспекції, де була проведена заміна труби самоплинного колектора.

Олег Масло звернув увагу посадовця на необхідність косіння трави та бур’янів на вул. Грушевського, а також на заміну каналізаційного люка на перехресті вул. Обухова -Монастирська.

Громадсько-політична газета “Златокрай”.