Промислові підприємства здійснюють перші координаційні кроки

У рамках новоствореного клубу керівників промислових підприємств міста розпочалася активна співпраця. 20 червня на базі Золотоніського машинобудівного заводу відбулася зустріч головних інженерів провідних підприємств міста. На ній учасники детально ознайомилися із роботою заводу та його виробництвом. Про це повідомляють у прес-центрі міської ради.

Наступного дня на території табору MAXIMUM, за сприяння та активної підтримки керівництва ГО „Фундація Шепердз Україна-США“ і міського голови Віталія Войцехівського, відбулася зустріч начальників відділу персоналу підприємств міста.

Після проходження різних спортивних перешкод, директор Фундації Віталій Собко  та учасники зібрання обговорили питання, пов’язані із підготовкою персоналу, підвезенням працівників, пошуком житла тощо.

За підсумками діалогу запропоновано створити колективний чат у мережі Viber з питань пошуку кадрів. Підприємці будуть спільно працювати над питаннями пошуку можливостей для залучення та утримання кваліфікованого і некваліфікованого персоналу. З метою недопущення відтоку кадрів, виконавчому комітету міської ради запропонували заборонити невідомим особам розклеювати оголошення щодо пропозицій роботи за кордоном. Це також стосується підприємств з інших міст про роботу на території області.

Розглядатимуть промисловці і можливість обміну графіками підвезення персоналу із Золотоніського району задля спільних дій. Це має зменшити часові та транспортні витрати.

На базі професійного ліцею хочуть створити групу для підготовки спеціалістів чітко визначених професій, в яких нині існує гостра потреба. Їм гарантуватимуть подальшео працевлаштування на місцевих підприємствах. Школярам проводитимуть заохочувальні заходи та екскурсії на підприємства з метою популяризації професій. 

Крім того, було висунуто ідею погоджувати питання забезпечення працівників житлом, пошуку відповідних гуртожитків, придатних для проживання. Підприємство мають намір спільно проводити навчальні заходи на базі однієї з організацій, що має теж зменшити витрати та збільшити ефективність.

11 липня очільники підприємств зустрінуться знову. На території заводу «Еконія» вони обговорять спільні інтереси та деталі подальшої співпраці.