Комунальники та освітяни звітувалися на черговому засіданні виконкому

20 червня відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Золотоніської міської ради. На розгляд присутніх було винесено чотири питання: звіт про підсумки роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, внесення змін до міського бюджету та різне, повідомляється на офіційному сайті міста.

За словами головного спеціаліста управління ЖКГ Альони Середи по питанню підсумків роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2017-2018 років підприємством ПрАТ “Золотоношарембуд” проведено ямковий ремонт вул. Шевченка, Благовіщенська, Черкаська, Баха, Обухова, Заводська.  У кінці 2017 року проведено інвентаризацію вуличного освітлення. Станом на 1 січня встановлено 1983 світлоточки. За звітний період на мережі централізованого водопостачання ліквідовано 43 пориви.  У житловому фонді міста діє 12 житлово-будівельних кооперативів, 11 багатоповерхових житлових будинків зареєстровано 17 ОСББ. виготовлено та пройшло експертизу 37 проектів на капітальний ремонт дорожнього покриття та 7 дворових заїздів.

За повідомленням начальника відділу освіти Ольги Строкань, у Золотоноші проживає близько 2500 дошкільного віку від 0 до 7 років, усіх бажаючих приймають у дитячі садочки. Учнівський контингент у наступному році складатиме 2800 учнів, у позашкільних закладах виховуватимуться близько двох тисяч школярів. Безкоштовно харчуються у загальноосвітніх закладах учні 1-4 класів, категорійні діти. Усі заклади міської освіти – комп’ютеризовані. Матеріально-технічна база навчальних установ – задовільна, за літній період база суттєво оновиться.

Внесення змін до міського бюджету розроблені у зв’язку із необхідністю внесення змін в частині перерозподілу видатків в межах річних призначень, трансфертів з державного та обласного бюджетів відповідно до клопотань головних розпорядників. Усі члени виконкому підтримали запропоновані рішення одноголосно.