ДП «Златодар» планує прийняти 100 тисяч тон зернових

ДП «Златодар» у новому маркетинговому сезоні планує прийняти на зберігання 100 тис. тон зернових. Потужності підприємства до нового маркетингового сезону готові та повністю відкриті до активної співпраці з зернотрейдерами, фермерами та іншими поклажодавцями. Про це заявив генеральний директор підприємства Валерій Буркацький в ході виїзної наради з керівниками агропідприємств Держрезерву, яка відбулася 8 червня на ДП «Златодар», м. Золотоноша.

За словами очільника держпідприємства, запланований результат нового маркетингового сезону дещо перевищить показники прийнятого на зберігання зерна у поточному.

– Намагаємось давати лад всьому, адже завжди приємно, окрім фінансових показників, приміром, проходитися таким чистим двором, – прокоментував директор «Златодару» Валерій Буркацький. – А загалом, ми вже довели, що здатні працювати у стабільному режимі,  активно розвиваємось і зупинятись на досягнутих результатах точно не збираємось. Ми продовжуємо вкладати кошти у модернізацію власних потужностей, маємо можливість виплачувати достойну зарплату, сплачувати податки у державну скарбницю.

Як наголосив під час заходу Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук, місце для наради обрано не випадково, адже ДП «Златодар» є лідером нинішнього сезону серед підприємств системи Держрезерву за обсягами приймання. Так, у 2017/2018 маркетинговому році «Златодар» прийняв понад 90 тис. тон зернових.

Загалом, цьогоріч,  за словами очільника Держрезерву, агропотужності системи планують прийняти понад 600 тис. тон зернових.

– Цього року в Україні очікують врожай зернових на рівні понад 60 млн. тон. І хоч гаряча пора жнив ще не розпочалась, ми активно готуємось приймати зібране зерно на зберігання. Нині тривають останні приготування наших агропідприємств до нового маркетингового сезону, – зауважив Вадим Мосійчук.

Слід зазначити, що ДП «Златодар» має підтримку й з боку місцевої влади.

– Збільшення потужностей, нарощення виробництва, ліквідація боргових зобов’язань, активне налагодження співпраці з сільгоспвиробниками області – ось тенденції роботи одного з потужних нині на Черкащині хлібоприймальних підприємств ДП «Златодар», – зазначив під час зустрічі заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Така системна діяльність сприяє суцільному розвитку промислової діяльності в регіоні.

Вже з липня поточного року державні підприємства системи Держрезерву розпочнуть прийом зерна. Тому актуальним є перегляд тарифної політики, а також планів щодо освіження зерна Держрезерву. Учасники наради також розглянули особливості закупівлі зерна Державним резервом та готовність державних підприємств до зберігання. Окремим питанням  розглядався й поточний стан справ щодо створення ДП «Агрорезерв».