Комунальники пояснили причини встановлення баків на центральній вулиці

До водіїв, пішоходів, а також містян, що переймаються дійсно важливою та стратегічною проблемою встановлення баків портального сміттєвозу, звернулися сьогодні на офіційному сайті місцеві управління ЖКГ та комунальне підприємство “Міський Водоканал”. Інформацію оприлюднили з метою детального пояснення причин появи контейнерів на центральній вулиці, а також задля уникнення будь-яких штучних скандалів.

За словами комунальників, баки від портального сміттєвозу використовуються в нічний час на центральній вулиці міста передусім задля комфорту всіх жителів Золотоноші. Саме цими днями на головній вулиці проводиться генеральне прибирання проїзної частини та узбіч, а також здійснюється обпилювання дерев.

Автори зазначають, що виконання подібних робіт в денний час призведе до багатьох незручностей: мешканці міста навряд чи будуть задоволені, наприклад, запиленням повітря; комунальники замість виконання безпосередніх обов’язків муситимуть думати, як оминати та не пошкодити припарковані автомобілі, на заважати перехожим.

Саме тому було ухвалене рішення – здійснювати цей комплекс робіт виключно в нічний час. Разом з тим, задля раціональності, економії людських та технічних ресурсів, вирішено на період прибирання лишати декілька баків на узбіччях.

Комунальники додають, що “аварійність” розташування таких контейнерів значно перебільшена. За своїми габаритами вони не поступаються припаркованим на узбіччі автомобілям, встановлюються на ділянках, котрі не мають візуальних перешкод для руху. За умови дотримання правил дорожнього руху (швидкість руху, слідкування за дорожньою ситуацією тощо) жодних додаткових проблем вони завдавати не повинні.

Сьогодні на баки були встановлені попереджувальні дорожні знаки.

Також у міській раді повідомляють, що цієї ночі баки для портального сміттєвоза перебуватимуть на ділянці вулиці Шевченка: від Машинобудівного заводу до вулиці Миколи Ріттера (екс-Комунарівська). Наступного тижня черга районом Собору та за вулицею Черкаською.

Ввсіх золотонісців просять з розумінням поставитись до цих тимчасових дій.