В управлінні праці розповіли про нові правила призначення субсидій [ВІДЕО]

З 1 травня почали діяти нові правила призначення житлових субсидій. За словами начальника Золотоніського міського управління праці та соцзахисту населення Тетяни Лукомської, ці зміни – суттєві. Як повідомляє громадсько-політична газета “Златокрай”, раніше субсидія призначалася лише особам, які зареєстровані у домогосподарстві, й таке поняття як «сім’я» до субсидії прив’язане не було.

Зараз законодавці ввели терміни – «члени сім’ї» та «члени домогосподарства». Сімейний кодекс тлумачить слово «сім’я» так: це чоловік, дружина, неповнолітні діти. Отже, домогосподарство може включати в себе декілька поколінь. У такому випадку всі люди, які зареєстровані в ньому, підтягують автоматично свої сім’ї, включаючи їхній дохід. Наприклад, у будинку зареєстровані батько, мати та дві повнолітні доньки. Відповідно, до складу цього домогосподарства враховуються діти доньок і їхні чоловіки (хоч і колишні).

Інновації у царині субсидій кореспондентам “Златокраю” розтлумачують Тетяна Лукомська та начальник відділу грошових виплат та компенсацій Людмила Савченко.

 

Читайте також: