Дитяча музична школа провела благодійний концерт на центральній площі [ФОТО]

26 травня на Головній площі міста зібралися шанувальники музики, аби насолодитися виступами учнів та вихованців Золотоніської дитячої музичної школи. У концерті взяли участь майже 400 учасників, було задіяно близько тридцяти інструментів, виконувалися твори, яким понад 300 років, звучали й сучасні мелодії, повідомляють у Золотоніській міській раді.

Золотоніська дитяча музична школа існує вже 63 роки. За цей час з неї випустилось чимало талановитих музикантів, які і сьогодні є гордістю нашого міста. Це –  солісти національної опери,  керівники музичних закладів та різних творчих колективів,  викладачі музичного  училища та інші славетні діячі мистецтв.

Більшість викладачів нашої музичної школи також є і її випускниками. Здобувши фахову освіту вони повернулись в свою рідну школу, щоб навчати маленьких золотонісців любити мистецтво так, як люблять вони.

– Сьогодні у школі працюють фортепіанний, вокальний, теоретичний відділи, відділ народних інструментів, відділ мистецтва естради, класи духових та ударних інструментів, хореографії та образотворчого мистецтва – говорить директор школи Ігор Путинець.

Свято тривало майже три години. Концертна програма складалася з 50 номерів. Серед них вразив виступ хору, який є неодноразовим переможцем багатьох конкурсів. Дивував професійний вокал юних солістів: Любові Поліс, Маріанни Снігир, Олексія Шаповала, Стєши Біліченко, Олександри  Кручанової, Ольги Різінченко, Каріни Єремченко. Представили на виступі і різні музичні інструменти: бандуру, баян, флейту, акордеон, скрипку, фортепіано, сопілку, навіть ксилофон зазвучав від вправної гри Дарини Бартукової.

Ансамблі інструментів змінювали запальні та душевні хореографічні композиції. На зміну сучасним пісням звучала жива класична та народна музика. Привітати своїх викладачів та містян приїхали навіть колишні випускники. Дехто з них зараз навчаються у музичному училищі, деякі – самі стали викладачами.

 – Хто бере – наповнює долоні, хто дає – наповнює серце» – зауважила ведуча заходу Вікторія Долгушина.

Мабуть, керуючись саме цими словами, вдячні глядачі не шкодували для артистів не лише гучних оплесків. За всю концертну програму зібрали 10 395 гривень на відновлення школи.