Жителі міста та освітні заклади допомагають відновлювати Золотоніську музичну школу

Після пожежі, яка сталася 11 травня у Золотоніській музичній школі, близько 400 дітей залишилися без приміщення. За словами директора закладу Ігоря Путинця, наразі основну масу учнів і педагогів прихистив міський Будинок культури, а відділ хореографії певний час відточуватиме «па» у приміщенні коледжу ветеринарної медицини, повідомляє громадсько-політична газета “Златокрай”.


Заняття з громіздкими музичними інструментами, такими як піаніно, проводяться вдома у викладачів. Зважаючи на те, що в музичній школі випускний, директор коледжу Євдокія Лисенко запропонувала провести його у стінах свого навчального закладу, музикантам надали зал та апаратуру.

Щодо благодійних коштів, наразі ця сума складає 7660 грн. З них 4960 грн надало Черкаське музичне училище, і це ще не все. На рахунок музичної школи зайшло два платежі від Наталії Ткаченко та Тетяни Фуркайло.

Колектив «Парафраз», Канівського коледжу культури і мистецтв, передав особисто в руки 1000 грн. Але це не остаточна сума, оскільки ще не зібрано скриньки для пожертв у магазинах.

Тепер щодо ремонту: дах у школі перекритий гідробар’єром, замовили 3 вікна і 4 склопакети. Золотонісці Андрій Остапенко та Сергій Макаренко запропонували зробити монтаж безкоштовно.

Усі, хто учора підіймався сходами на другий поверх міської ради, не могли не помітити незвичайний предмет: на столі у холі лежав акордеон «Юность».

Виявляється, такий подарунок презентувала музичній школі підрядна організація зі Львова – «Ресурстехнобуд». За словами Ігоря Юрійовича, інструмент достойний, не старий, розміром якраз для учнів першого класу.

Як приємно, що люди, далекі від нашої центральної України, так перейнялися місцевою трагедією. “З миру по нитці” – як-то кажуть!