Золотоніська молодь презентувала свої проекти на Ярмарку ідей [ФОТО]

Учора за ініціативоєи міського голови та служби у справах дітей у місті  провели цікавий захід – І міський ярмарок ідей.

Сьогодні дуже часто від молоді можна почути:” я хочу поїхати з рідного міста..мене тут дещо не влаштовує .. я хочу змінити у місті те чи інше…”. Тому золотоніській молоді надали можливість упровадити в місті нові молодіжні ініціативи та реалізувати свої плани, розповідають у прес-центрі міської ради.

Перша міська ярмарка ідей стартувала ще за два місяці. У кожній школі з дітками працювала наш спеціаліст служби у справах дітей Оксана Черв’якова. За допомогою цікавих методик, творчих майстер-класів, ігрових форм роботи вона допомагала учням створити свій проект удосконалення рідного міста.

Усі ідеї, що презентувала молодь – дитячі, вони не нав’язані дорослими, це самостійне бачення нашої молоді.

Голосування за проект тривало упродовж всього захисту. Участь у ньому брали лише депутати міської ради, які й виділяли кошти на реалізацію одного із запропонованих ідей. Дозахисту презентували 7 проектів.

Школа № 1.  «Роледром для Zolo» – облаштування безпечного місця для катання на роликах, скейтах та BMX у парку ім. Т. Шевченка. Створення бортиків та поручнів для безпеки молоді.

Учні СШІТ № 2 ініціюють проект «UMBRELLA SКY» – облаштування креативного простору у місті, який стане новим  улюбленим місцем прогулянок молоді та жителів, створюватиме затишну тінь та даруватиме нові емоції.

Гімназійний проект  «Батарейка-стоп». Діти запропонували провести театралізовану вуличну акцію до Дня міста, що стане початком конкурсу по збору вживаних батарейок серед шкільних команд у місті. У кожній школі буде облаштовано креативні місця для збору батарейок, що сприятимуть формуванню екологічної свідомості молоді. Команда-переможці отримають можливість поїхати на екскурсію.

Учні ЗОШ №5 пропонують провести «ZOLO-КВЕСТ» – організувати протягом літніх канікул серію молодіжних квестів у вихідні з метою організації дозвілля молоді та популяризації знань про історію міста, відродження традицій. Учасники конкурсу командою виконуватимуть завдання, дізнаватимуться нове. Переможці отримають сертифікат на святкову вечерю у міській кав’ярні.

Учні шостої школи вважають, що «ФОТОГРАФІТІ» об’єднає молодь міста навколо цікавої і творчої діяльності. Діти пропонують спрямувати творчу енергію у позитивне русло, виявити і реалізувати творчі здібності учнівської молоді, а також створити святковий настрій. Кожен навчальний заклад  отримає  щит, на якому протягом свята до Дня молоді та Конституції створить за допомогою аерозольних балончиків тематичний малюнок пов’язаний з молоддю: «Молодь відкриває Україну», «Золотоноша – наше місто!», «Молодіжна музика», «Молодь і спорт», «Молодь та інтернет», «Молодь за здоровий спосіб життя», «Танцюй з нами», тощо. По завершенні свята фотозони будуть прикрашати навчальні заклади.

Студенти коледжу запропонували «Скеледром» – облаштування рельєфної стіни для занять активним спортом, проведення сімейного дозвілля у парку ім. Т. Шевченка. Буде встановлено спеціальні навіси та наземне покриття для безпеки дітей.

«Людям у радість!» – оскільки влітку у парку гуляє дуже багато батьків з  маленькими дітками, за якими потрібно постійно стежити, а місць для їх розміщення біля ігрової зони не вистачає, було запропоновано облаштувння нових лавочок навколо дерев в парку ім. Т. Шевченка. Нові лавочки, будуть пофарбовані у різні кольори.

Перемогу здобула команда Спеціалізованої школи № 2 інфоримаційних технологій. Саме вони отримали сертифікат на суму 5000 грн. на реалізацію свого проекту. Тож скоро у місті з’явиться алея парасольок.
Проекти інших освітніх закладів також мають право на життя, тому також будуть поступово реалізовані.

Читайте також: