Золотоніський журналіст презентував книгу про легендарного футбольного тренера [ФОТО]

20 травня у столичному  готелі «Русь», що в столиці України, відбулася презентація біографічної книги заслуженого тренера України Миколи Павлова. Як повідомляється на офіційному сайті міста, видання побачило світ завдяки ініціативі Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу, яка сподівається започаткувати цілу серію біографічних книг, присвячених корифеям вітчизняної тренерської школи.

Презентації книги передували вітальні слова від самого Павлова, а також його рідних, друзів, одноклубників та інших гостей. Слово мали дружина тренера Валентина, друзі дитинства Віктор Гороза та Олег Абрамов, кумир Миколи Петровича, видатний динамівець Володимир Мунтян, його підопічні – Віктор Леоненко, Сергій Дірявка, Дмитро Єсін, Олександр Шовковський, Олександр Хацкевич, Владислав Ващук.

Ведучою заходу стала донька Яна – ведуча спортивних новин на загальнонаціональному телеканалі UA:Перший, відома всій спортивній громаді нашої країни. Її співведучим став футбольний журналіст Артур Валерко (сайт SportArena.com, ТК Футбол 1, прес-служба Об’єднання). Разом із колегою Анатолієм Янголем (прес-служба Об’єднання, ведучий телепередачі «Україна футбольна») вони стали співавторами Миколи Петровича в написанні книги.

По завершенні урочистої частини всі бажаючі могли отримати автограф Миколи Петровича на книзі, яка щойно вийшла у світ. У черзі із вболівальниками та представниками ЗМІ стояли й зірки футболу, для яких було особливо цікаво прочитати роздуми Павлова про футбол та його власну історію успіху.

Довідка: Микола Петрович Павлов є єдиним в нашій державі тренером – володарем комплекту футбольної слави – золота, срібна та бронзова медалі чемпіонату, а також Кубок України. Він лідирує в рейтингу клубних тренерів за кількістю підопічних, які за час роботи під його керівництвом дебютували в національній збірній України. Як гравець, є чемпіоном СРСР та екс-збірником Радянського Союзу. Як тренер, має титул заслуженого тренера України, кавалера Ордену «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесного громадянина міста Полтава та багато інших. Очолює Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу в якості президента.