В Золотоноші стартує ЗНО-2018

Вчора для золотоніських школярів розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання. Випускники проходили тест з математики в Черкасах. У Золотоноші ж перше тестування з української мови відбудеться 24 травня у чотирьох пунктах –  коледжі ветеринарної медицини, гімназії ім. С. Д. Скляренка, ЗОШ№3 та №6. За повідомленням громадсько-політичної газети “Златокрай”, всього на цей іспит зареєструвалося 805 осіб з усього Лівобережжя Черкащини.


6 червня абітурієнти пробуватимуть свої сили, здаючи тест з історії України на базі коледжу ветеринарної медицини, гімназії та третьої школи. На цей предмет зареєструвалося 573 випускників. Інші предмети школярі здаватимуть за адресою, зазначеною у їхньому запрошенні.

Всього можна обрати не більше чотирьох тестів, але й не менше трьох. Обов’язковими є українська мова й література та історія України. На іспитах потрібно бути обережними з мобільними телефонами, адже вони можуть слугувати приводом для вилучення з іспиту. Мобільні телефони, флешки, навушники, смарт-годинники – це все заборонені речі, які повинні залишитися за територією навчального закладу.

Щоб не наражати себе на небезпеку, педагоги радять взагалі не брати із собою гаджети. Якщо у дитини під час складання ЗНО виявлять мобільний телефон чи він подасть хоча б вібросигнал на спеціально відведеній полиці для речей, робота вилучається, а результат не зараховується. Більше того, не можна телефонувати відразу після здачі роботи. Якщо це помітить спостерігач з громадської організації «Опора» – результати дитини будуть анульовані.

Читайте також: