Чистий дохід ДП «Златодар» у 1 кварталі склав 7,6 мільйонів гривень

Чистий дохід ДП «Златодар», що знаходиться у м. Золотоноша Черкаської області та  входить в систему Держрезерву, у 1 кварталі 2018 року склав 7,6 млн. грн. Про це під час підсумкової квартальної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.

За його словами, основну частину доходу підприємством було отримано від заготівельної діяльності. Дещо меншу, однак також позитивну динаміку показують обсяги реалізації готової продукції.

– Для підприємства даний результат – це свідчення його розвитку та активної роботи всього колективу. Ми розуміємо, що ефективна робота підприємства та його результати важливі не лише для наших працівників, приємно, що вони є показовими для регіону, для системи Держрезерву та країни в цілому. Однак, це не кінцевий результат, це тільки початок, перезавантаження великої історії одного з найстаріших підприємств Черкащини та Держрезерву. Попереду не менш амбітні завдання та не менш важливі досягнення», – наголосив Валерій Буркацький.

Генеральний директор ДП «Златодар» також зауважив, що в 1 кварталі 2018 року очолюване ним підприємство стало одним з лідерів системи Держрезерву по сумі сплачених податків. Так, у звітному періоді, підприємство сплатило податків на загальну суму понад 5 млн. грн.

Слід зазначити, що загалом державні організації Держрезерву за звітний період заробили 23 млн. грн., що  в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 116%. Державні підприємства отримали чистого доходу у розмірі 91,8 млн. грн.. У відсотковому співвідношенні ріст склав понад  26 %.

Читайте також: