Дороги, пішохідні переходи, боротьба з хащами: нарада комунальників 2 травня [ФОТО]

На традиційній щотижневій нараді керівників комунальних служб міста голова правління ПрАТ «Золотоношарембуд» Володимир Клімов зазначив, що наразі працівники товариства проводять підготовчі роботи до поточного ремонту Благовіщенської. Від учора її почали асфальтувати разом з вулицею 23 Вересня. У центрі міста, біля ветеринарного коледжу, площі Героїв Майдану та в інших місцях вчора фарбували пішохідні переходи – зебри.

Про це розповідає громадсько-політична газета “Златокрай”.  

Минулого тижня на кварталі №2 проходив суботник. На жаль, охочих приєднатися було небагато. За словами закріпленого за цією територією депутата міської ради Владислава Восколовича, деякі мешканці визирали із-за паркану та соромилися вийти на вулицю, щоб допомогти тягти гілляки чи сухостій до подрібнювача. Але як тільки працівники «Міськводоканалу» з технікою перейшли трохи далі, вони вийшли й почали набивати мішки стружкою з подрібнених гілок, яку не встигли прибрати. Було б смішно, якби не було так сумно!

Заступник директора ДП «Златодар» Володимир Середа охоче прийняв пропозицію допомогти боротися з хащами й безпосередньо брав участь у прибиранні: і людей зорганізував, і сам тягав гілки.

Начальник УЖКГ Олександр Флоренко зазначив, що місяць тому велася розмова щодо звільнення вулиці Шевченка (до церкви) від тополь. У період їхнього пишного цвітіння пух, збираючись у невагомі хмаринки, викликає алергію у мешканців міста. Заступник міського голови Олег Масло схвально відреагував на пропозицію. Тим часом на суботу запланована висадка молодих липок у Згарях.

Читайте також: