На центральній вулиці відбулась акція “Зелена хвиля” [ФОТО]

Вчора на центральній вулиці Золотоноші продовжився довготривалий екологічний марафон під назвою “Зелена хвиля”. Проект у березні започаткував на території Черкащини місцевий осередок Аграрної партії. Організатори ставлять за мету створити затишок та порядок у населених пунктах області.

Як прокоментувала прес-службі міської ради керівник обласного апарату політсили Наталія Джура, впродовж року прихильники марафону планують організувати суботники, прибирати вулиці, сквери, набережні, висаджувати квіти та дерева. Нещодавно за ініціативою організації в Золотоноші упорядковано могилу воїнів-визволителів на цвинтарі, що на Монастирській. Вчора ж небайдужі містяни долучилися до благоустрою вулиці Шевченка, вибіливши бордюри на 1,5-кілометровій ділянці.

Працювали містяни на головній вулиці з дев’ятої ранку до першої години. Знаряддями праці усіх забезпечила Аграрна партія. Керівники золотоніського осередку зауважують, що такі масштабні екологічні акції відбуватимуться у місті частіше.

– У Золотоноші керівники підприємств та організацій швидко відгукнулися та взяли участь у “Зеленій хвилі”. Хочу висловити слова подяки місцевій владі, керівникам підприємств “Еконія”, “Златодар”, Золотоніського ліцею, Амбулаторії сімейної медицини № 1, Пожежної частини, Машинобудівного заводу, – прокоментував подію керівник аграріїв Станіслав Лимар.

Читайте також: