Учасниці клубу “Жіночий простір” від Центру соцдопомоги провели арт-зустріч [ФОТО]

Минуло 6 років з моменту відкриття на базі міського Центру соціальної допомоги клубу «Жіночий простір». Його роботу розпочала й продовжує виконувати завідувач відділення денного догляду дітей з особливими потребами Ольга Котюн. У 2012 році перша жінка отримала тут кваліфіковану психологічну допомогу. Далі індивідуальні консультації переросли в групову роботу людей, що бажали змінити на краще своє життя.

Як розповідають у прес-центрі міської ради, робота клубу побудована таким чином, що кожен може знайти для себе прийнятну форму відвідування тих чи інших зустрічей (тренінгові заняття, арт-терапевтичні, творчі, індивідуальні консультації), провести час в доброзичливій та комфортній атмосфері.

«Жіночий простір» –  це зона безпечного спілкування, взаємодопомоги та взаємопідтримки. Можливість особистісного розвитку та відкриття в собі творчого потенціалу. Адже творчі заняття є продовженням психологічної роботи. Це, на думку авторів, закономірно, бо вченими доведено, що всі види творчості допомагають людям пережити не лише кризові моменти свого життя, а й самозцілюватися.

Зустріч учасниць клубу, приурочена черговій річниці його діяльності, була особливою. Вона відбулася у проектному центрі «Відповідальність. Активність. Молодість» на базі ЗОШ №3. Учасниці навчалися робити прикраси з войлоку. Цікавий і доволі непростий процес створення власними руками чогось надзвичайного, особливого та прекрасного викликає цілий спектр позитивних емоцій та розвиває креативність. Задоволення й захват від цього неймовірні. Музою та творчою наставницею проведення такого майстер-класу стала місцева талановита майстриня Тетяна Волошина, роботи якої розлетілися по різним куточкам України.

Читайте також: