Через черговий акт вандалізму золотонісців знову закликають не псувати вулиці свого міста

Минулої суботи, вже вдруге за останній місяць посадовці міської ради масово вийшли на прибирання вулиць Золотоноші. Нещодавно разом працювали на Черкаській, цього разу протягом шести годин об’єктом наведення ладу став хутір Згар. Як розповів прес-центру виконкому начальник УЖКГ Олександр Флоренко, акцію присвятили Дню Землі, який світ відзначи 22 квітня. За словами посадовця, власним прикладом його колеги закликали містян до порядку та до спільних екологічних акцій.

Слова керівника комунальників стали надто актуальними вже наступної ночі. Як повідомляється, в ніч з суботи на неділю центральною вулицею міста плідно прогулялися «європейці». Працівники КП «Міський водоканал» вчора доповіли, що зранку, розпочавши прибирання, помітили перекинуті смітники на Садовому проїзді, біля Торгівельного центру і на Алеї троянд. Також вандалам завадила і жива природа: виривали і розкидали ледь розквітлі тюльпани, витоптували квітники, намагалися понівечити лавочки.

В міській раді звертаються до всіх, хто став свідком цієї події. Просять повідомити про побачене у відділок поліції 102, або на гарячу лінію міського голови – 5-21-72. Конфіденційність гарантують.

Читайте також: