Золотоноша втілить нові освітні проекти спільно із американською Фундацією Шепердз [ФОТО]

Сьогодні до Золотоноші завітали давні партнери зі США – Пол та Лінда Вікланди з донькою Крісті. Обидва – засновники американської волонтерської організації Shepherd’s Foundation, плідно співпрацюють з містом вже два десятки років.

Десять років поспіль під керівництвом родини Вікландів у освітніх закладах міста відбуваються мовні, спортивні та музичні табори. Педагоги із Золотоноші відвідують семінари у Сполучених Штатах, віднедавна на околиці міста функціонує розважально-спортивний комплекс сімейного типу “Максимум”. Це – перший в Україні стаціонарний табір з парком пригод для людей з особливими потребами.

Як повідомляють у міській раді, Американські партнери прагнуть розвивати двосторонні зв’язки у галузі інклюзивної освіти. Саме тому відвідали територіальний соціальний центр, де окреслили спільний план дій для роботи із особливими дітьми. Директор Центру Людмила Неліна провела іноземцям оглядову екскурсію. Справила враження на гостей гончарна майстерня, оновлення харчоблоку, ремонт запланованих кімнат денного стаціонару для людей похилого віку та домашня атмосфера, у якій працюють із вихованцями центру.

Міський голова Віталій Войцехівський запросив гостей відвідати центр первинної медико-санітарної допомоги, а саме амбулаторію № 2. Тут сьогодні триває активна фаза ремонтних робіт. Однак перші результати тішать відвідувачів та персонал.

Наприкінці присутні перейшли до обговорення важливих освітніх пріоритетів. Визначилися із кроками реалізації спільних проектів, в яких будуть залучені міська рада, табір “Максимум”, відділ освіти, територіальний центр та іноземні партнери. Перші плоди спільної діяльності можна буде побачити вже у серпні.

Читайте також: Міжнародна співпраця: з ким контактуватиме Золотоноша у 2018 році?