Черкаський забудовник запрошує золотонісців до нового житлового комплексу [ФОТО]

Стати власником затишної квартири в новобудові – це мрія багатьох українцівВ Черкасах нині розпочався продаж квартир в новому житловому комплексі «Дніпровські мрії», що знаходиться в мікрорайоні Митниця.

Забудовником стала будівельна компанія ПБК-Стройтрейд, яка була створена в 2011 році. Історія цього підприємства  починалася з надання будівельних послуг для таких компаній як ТОВ «Черліс» яке входить до складу французької компанії «Євраліс Семанс Україна», АПК Маїс, ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» і багатьох  інших. Завдяки ПБК-Стройтрейд в Україні тепер буде більше не тільки промислових об’єктів, а й жилих. Маючи такий багатий досвід в будівництві ПБК-Стройтрейд взялося за будівництво якісного, але доступного житла для черкащан та всіх охочих громадян, які бажають придбати житло в місті Черкаси. Завдяки впровадженню передових технологій, ПБК-Стройтрейд створює еталонні проекти,унікальні як з архітектурної, так і з технічної точки зору.

Новий житловий комплекс «Дніпровські мрії» розташанований на Митниці, поруч наявні зелені зони, парки, пляжі та Дніпро. В пішій доступності безліч магазинів, школа №34, дитячий садочок, заклади відпочинку, зупинки транспорту, спортзал та багато іншого, що потрібно для комфортного і активного життя. Територія ЖК “Дніпровські мрії” дозволяє мати своє паркувальне місце і дитячий майданчик. На території  житлового комплексу розташована потужна трансформаторна підстанція. Опалення будинку центральне з установкою теплового лічильника в підвалі. Будинок цегляний, всі квартири затишні з високими стелями (2,70 м).

Забудовник наголошує, що під час будівництва використовуються найсучасніші технології, інженерні системи та виключно сертифіковані матеріали. Також є можливість індивідуального перепланування вашої квартири відповідно до ваших побажань та з урахуванням всіх технологічних особливостей.

Вартість квартир в ЖК “Дніпровські мрії”  починається від 9500 тис.грн. за м2.

На сьогодні це найнижча ціна в новобудовах на Митниці. Є можливість розсточки, а мінімальний перший внесок становить лише 30% вартості.

З початку будівництва 5-го поверху ціна буде збільшуватися, тому задля економії власного бюджету вигідніше інвестувати в житло на ранніх етапах будівництва будинку.

Під час купівлі створюється окремий договір, в якому будуть прописані всі особливості конкретної квартири, вказано зручний для покупців графік оплати.

Головною перевагою ПБК-Стройтрейд – є клієнтоорієнтованість та максимальна відкритість. Вони чудово розуміють, що купівля житла – це відповідальне інвестування коштів у власне майбутнє. Довірити настільки важливий процес покупці хочуть тільки надійному забудовнику, яким готовий виступити «ПБК-Стройтрейд». У вільному доступі на  сайті забудовника – http://dniprovskimrii.com –  можна переглянути хід будівництва, планування квартир, ознайомитись з усіма необхідними документами, на підставі яких відбувається будівництво ЖК “Дніпровські мрії”,  та отримати відповіді на всі запитання онлайн.

Центр продажу ЖК «Дніпровські мрії» знаходиться за адресою – Гагаріна,41( навпроти магазину “Абсолют”).

Контактні номерb телефонів:
+38 067 553 85 05
+38 067 553 85 03

Читайте також: