Штрафи за спалювання решток, весняне прибирання вулиць: нарада комунальників 11 квітня

Сьогодні на традиційній нараді комунальники обговорили пропозицію Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підвищення штрафів за спалювання рослинних решток. Проект закону вже передано на погодження до Мін’юсту. Згідно з законопроектом, штрафи за самовільне спалювання рослинності або її залишків можуть становити від 3060 до 6120 грн (180-360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Водночас, якщо спалення відбуватиметься у межах території об’єктів природно-заповідного фонду, у зоні відчуження, розмір штрафів сягатиме понад 12 тисяч гривень, а для юридичних і посадових осіб – понад 20.

Про це повідомляє прес-центр Золотоніської міської ради.

Начальник УЖКГ Олександр Флоренко доповів, що спеціалісти управління розпочали рейди і виявляють порушників, які продовжують палити рештки.  До того ж він наголосив, що розпочалися поточні ремонти вулиць та заїздів на цвинтарі, тривають генеральні прибирання у місті.

Директор КП “Міський водоканал” Сергій Кузнєцов підтвердив, що роботи тривають. Сьогодні працівники дільниці благоустрою продовжують прибирати кладовище на Монастирській, розпочинають цвинтар на Струнківській. Центральне кладовище, цвинтар на Колгоспній було приведено до ладу ще учора. Також усю ніч в місті працюють міні-трактори, які чистять від пилу та бруду центральні вулиці міста. Однак підприємство потребує не менше ніж десяток працівників, які опікуватимуться дільницями благоустрою міста. Кузнєцов додає, що завтра планують розпочати завершення робіт на напірному колекторі.

Олег Масло звернув увагу на сміття, яке часто лежить біля баків у дворах багатоповерхівок. Наголосив, що таку ситуацію необхідно негайно ліквідовувати. В більшості випадків це – прерогатива роботи двірників.

Директор “ТОВ 380В” Владислав Восколович прозвітував, що підприємство продовжує встановлювати світлоточки у місті.

Відразу ж після наради посадовці виїхали на периферійні вулиці, де ремонту потребує асфальтове покриття. Наразі визначають почерговість робіт на шляхах Золотоноші.

Читайте також: