Золотоношу відвідав координатор європейського проекту “Mayors for Economic Growth” [ФОТО]

Сьогодні з робочим візитом у місто завітав координатор проект «Мери за економічне зростання» Олександр Цепко. Гість провів робочу нараду з начальником управління економіки Вікторією Остроглазовою, повідомляють у прес-центрі міської ради.

Проект «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Головна мета – надання підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства та сприяння тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, котра створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, а також надасть економічні, політичні чи репутаційні переваги.

Міста, які приєднується до ініціативи M4EG, отримують можливість взяти участь в ряді заходів та доступ до різних інструментів розвитку. Мова йде, наприклад, про участь в конкурсах на отримання гранту для економічного розвитку, тренінги, навчальні поїздки, заходи з обміну досвідом та посилення співпраці, а також про консультаційну та інформаційну підтримку.