Волейболісти міста і району розіграли суперкубок пам’яті Анатолія Адаменка [ФОТО]

Минулої п’ятниці відбулася зустріч між волейбольними збірними міста і району на суперкубок пам’яті Анатолія Адаменка. Турнір за ініціативи учнів і послідовників місцевого майстра став традиційним, але лише два роки тому набув офіційного характеру. У своєму репортажі з місця подій про це розповідає тижневик “Златокрай”.

Минулого року володарями головного призу змагань стали волейболісти збірної Золотоніського району. Цьогоріч суперкубок здобула команда міста. Золотими переможцями стали: Віталій Войцехівський (капітан), брати Олег і Юрій Хомути, Богдан Артеменко, Олександр Рудь, Олексій Черкас, Влад Лонгов, Віктор Ткаченко та Валерій Федорець. Гра видалася напруженою і складною для обох сторін. Районна команда, кістяк якої складали волейболісти піщанського «Маяка» на чолі з Олександром Шевченком, за будь-яку ціну намагалася втримати досягнуті висоти, а для міських волейболістів здобуття трофею стало справою честі. 

Перша партія завершилася з рахунком 25:20 на користь команди Олександра Шевченка, у другій перевага була на боці збірної Віталія Войцехівського – 25:16. З перевагою у 4 м’ячі завершився третій поєдинок, де перемогу святкували піщанці. Та четверта частина зустрічі знову була на боці містян – 25:15. Остання, п’ята партія завершилася перемогою збірної Золотоноші. Тож і суперкубок залишився у місті! 

Головним суддею змагань був досвідчений і незворушний Володимир Тараненко, допомагав йому Микола Строкань.