На засіданні виконкому розглянули енергоефективність, соцзахист чорнобильців та моніторинг проблемних родин

Сьогодні в Золотоніській міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд присутніх, за повідомленням прес-центру, винесли чотири питання.

Начальник управління економіки Вікторія Остроглазова надала інформацію про стан виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів міста за 2017 рік. Посадовець відзначила, що аналіз проведених заходів у промисловому комплексі міста за 2017 рік дав можливість виявити позитивні зрушення у сфері енергозбереження.

Мова йде про держпідприємство “Златодар”, де встановили сонячні батареї, про лікеро-горілчаний завод “Златогор”, де фахівці замінили поршневий компресор на гвинтовий, про “Золотоніський маслоробний комбінат”, де перейшли на LED-освітлення, а також про енергетиків із ТОВ “380 В”, які облаштували економне освітлення на 43 вулицях міста.

Крім цього, зміни торкнулися і ряду комунальних комунальних закладів. У шостій школі та дитсадочках “Струмочок” і “Веселка” здійснили гідрохімічне очищення системи опалення ЗОШ, розпочато реконструкцію котельні в гімназії. Центральна районна лікарня, третя, шоста школи та СШІТ №2 використовують альтернативні види опалення.

У місті також діють кредити на утеплення житла.

Начальник управління праці Тетяна Лукомська прозвітувала про стан соцзахисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. За її словами, у місті продовжує діяти програма “Турбота”, у рамках якої чорнобильці мають змогу стаціонарно лікуватися у ЦРЛ. В разі потреби вони отримують направлення до радіологічного відділення обласної лікарні. Ця категорія населення має право на забезпечення лікарськими препаратами за рецептами медиків, послуги зубопротезування, санаторно-курортне лікування.

Виконувач обов’язків начальника служби у справах дітей Ірина Ізгагіна надала інформацію про соціальний захист юних золотонісців, які опинилися у складних життєвих обставинах. На сьогодні в службі обліковуються 14 таких дітей. Упродовж 2017 року троє з них із числа сімей, де батьки ухилялися від виконання обов’язків, перебувають у Черкаському обласному спеціалізованому будинку дитини, двоє – у Черкаському центрі реабілітації для дітей.

Влітку 2017 року оздоровлено 9 дітей згаданої категорії.

Як, відзначає Ізгагіна, вчасне виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, – один із найбільш важливих напрямків роботи її служби.

В цілому, всі питання, винесені на розгляд виконкому, були взяті за основу та отримали одноголосне схвалення.