Чемпіоном міста з волейболу вп’ятє поспіль став “Статус” [ВІДЕО]

П’ятниця стала прологом волейбольного вік-енду для золотоніських любителів цієї гри. Окрім відкритого чемпіонату міста з волейболу, що стартував 12 лютого, місцеві спортсмени паралельно брали участь у чемпіонаті Черкас серед чоловічих команд «Златогор–Ліга». Змагання щорічно проводиться департаментом освіти та гуманітарної політики міськвиконкому, обласною організацією ФСТ «Спартак» та за підтримки торгової марки «Златогор», розповідає тижневик “Златокрай”.

В іграх попереднього етапу, що відбулися 20-го березня, зібралися кращі команди у боротьбі за перемогу. Доля першого місця вирішувалася у грі між командами «Златогор» та «Україна єдина». Перемога другої команди дозволяла їй перше місце. Напружена боротьба точилася протягом всієї гри і тільки наприкінці, за рахунок досвіду гравців золотоніської команди, їм вдалося отримати перемогу 25:23. Зважаючи на турнірне становище, цього було достатньо для підсумкового першого місця. Фінальний тур відбувся 24 березня у Палаці спорту «Будівельник».

Переможцем чемпіонату «Златогор-ліги» сезону 2017-2018 став «Златогор». У півфіналі наші волейболісти здолали молоду, але прогресивну команду курсантів інстуту пожежної безпеки. А у фіналі златогорівці не залишили жодного шансу основному супернику останніх років – “Черкаситрансгазу”.

Вже 25 березня волейболісти «Златогору» виступили на черговому етапі чемпіонату Черкащини серед ветеранів 40+. Наразі золотонісці лідирують і мають всі шанси привезти до міста ще одну нагороду.

Тим часом напруженою видалася остання зустріч 5-го чемпіонату міста з волейболу на призи газети «Златокрай». У боротьбі за медалі найвищого ґатунку зустрічалися «Статус» та «Маяк» з Піщаного. Майстерність гостей, їхня воля до перемоги, злагоджена гра та набутий досвід заслуговують найкращих слів. Потужна група підтримки піщанців чинила неабиякий моральний тиск на команду-суперника. Хоча й когорта вболівальників у «Статуса» теж була не меншою. Адже серед їхніх прихильників навіть нещодавні суперники – гравці та вболівальники новодмитрівського «Прайму». Вони, як ніхто, переймалися результатом гри. Адже перемога міської команди забезпечувала їм срібло.

У перших двох партіях лідирував «Статус», але його перевага була настільки мінімальною, що прогнозувати остаточний підсумок гри не брався ніхто. Більше того, важко було навіть передбачити кількість зіграних партій – 3 чи 5. Третя партія стала вочевидь переломною. Перевага 4-разових чемпіонів була переконливо, а різниця в рахунку стала доволі відчутною – 5-7 м’ячів. Вигравши три партії, «Статус» не залишив жодних шансів спортсменам «Маяка» і став чемпіоном вп’яте.

Кубок та золоті медалі у складі золотоніської команди здобули: Віталій Войцехівський (капітан), Віктор Ткаченко, Богдан Артеменко, брати – Юрій та Олег Хомути, Олексій Черкас, Сергій Соколов, Олександр Рудь, Владислав Лангов, Валерій Федорець. Срібло дісталося новодмитрівському «Прайму» – капітан Степан Семенко, а бронза – у піщанського «Маяка» (Олександр Шевченко).

Відео: Руслан Галата (тижневик “Златокрай”)