Станція швидкої допомоги отримала новий реанімобіль «Citroen» [ФОТО]

Автомобіль «Citroen», оснащений за сучасними вимогами збагатив учора автопарк золотоніської станції швидкої медичної допомоги. З міського бюджету на умовах співфінансування виділено 600 тисяч гривень. Якісну невідкладну допомогу зможуть отримувати жителі всього міста та району, інформують у прес-центрі міської ради

Як прокоментував подію тижневику “Злакторай” завідувач станції Анатолій Терещенко, оновлення автопарку – це завжди приємна подія. Хоча й машину передали ще в грудні, проте реально доторкнутися до неї медики змогли вчора.

– Автомобіль прийшов на заміну старенькій «Газелі», яку нам передали з лікарні ще десять років тому. Фінансово в закупівлі транспортного засобу задіяні три сторони – міська рада, обласна та районна. Новенька «швидка допомога» коштувала більше 2 мільйонів гривень, – розповів Терещенко.

Наразі підстанція швидкої допомоги має в своєму автопарку два «Peugeot», подаровані 5 років тому, УАЗ і “Газель”. Новий реанімобіль майже нічим не відрізняється від свого французького побратима: за прохідністю, комплектацією й надійністю комфортні автомобілі майже ідентичні. Мають на борту кардіограф, дефібрилятор, кисневу апаратуру, шини для травмованих та інші специфічні засоби допомоги.

– Нині у нас некомплект однієї бригади. За кількістю жителів регіону, який обслуговуємо, повинні мати ще одну бригаду і відповідно – ще один автомобіль, четверо працівників і стільки ж водіїв. Зараз працюємо над цим питанням, – підсумував керівник станції ШМД.

Фото: Руслан Галата (тижневик “Златокрай”)