В золотоніській річці знайшли тіло юнака [ОНОВЛЕНО]

За повідомленням золотоніського відділу поліції, сьогодні на ставках річки Золотоношка, що розташовані в центрі міста, знайдено тіло юнака. За попередньою інформацією, це – саме той хлопець, якого золотонісці безуспішно розшукували ще із середини листопада.

Як повідомив тижневик “Златокрай” увечері 20 березня, близько 17-ї години було проведено впізнання загиблого юнака. Ним таки виявився зниклий 19 листопада минулого року 17-річний студент 3 курсу технікуму ветеринарної медицини. Він залишив місце свого тимчасового проживання і пішов святкувати День студента до нічного клубу та до цього часу не повернувся. Тіло знайшли місцеві рибалки.

Протягом тривалого періоду працівники місцевого відділу поліції комплексно, за участю майже всього особового складу, проводили оперативно-розшукові заходи із встановлення місця перебування зниклого, зокрема, прочісування території, допити свідків тощо. Однак до сьогоднішнього дня його місце перебування було не відоме.
Що стало причиною загибелі хлопця – слідство встановить після розтину, який буде проведено найближчим часом. Наразі слідчим відділом Золотоніського відділу поліції триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 115 КК України.