Фасад на Шевченка 63, нова техніка, ремонт освітлення: нарада комунальників 21 березня

Сьогодні відбулась традиційна нарада комунальників під головуванням Олега Масла. Перше питання, яке обговорили посадовці – падіння облицювальної плитки на голову молодій мамі, мешканці Шевченка, 63. Хоча будинок знаходиться поза балансом міської ради, присутні вирішили діяти не лише по букві закону, а, в першу чергу, за мотивами людяності. Прийняли рішення тимчасово інсталювати на фасад цього будинку спеціальну будівельну сітку, яка стримуватиме процеси руйнування. Роботи проведуть за кошт міського бюджету, повідомляють у прес-центрі міської ради

Учора комунальники міста відвідали підприємство на Київщини, що виробляє комунальну техніку. Золотоноша давно потребує сучасного парку, який був би ладен впоратися з ремонтом доріг. Делегація ознайомилася із новинками комунальної техніки, ознайомилась із ціновою політикою. Наразі вивчають пропозиції державного «УкрГаз Банку» на тему так званого зеленого кредитування.

Насамкінець, директор ТОВ «380 В» Владислав Восколович  зазначив, що фахівці наразі відновлюють вуличне освітлення на вулицях Миру та Пушкіна.

Тим часом, учора відбулось позачергове засідання комісії  із надзвичайних ситуацій під головуванням Віталія Войцехівського. За повідомленням Черкаського гідрометцентру, найближчі дві доби погоду у області формуватимуть теплі повітряні маси, температура повітря поступово підвищуватиметься, очікується відлига. За останній місяць у Золотоноші випала трьохмісячна норма опадів, а відтак існує ймовірність підтоплення домовідведень та багатопорхівок міста. За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, проблемними лишаються вулиці Нова, Баха, Струнківська, Степана Разіна. На останній працювали вчора. За допомогою водяної помпи, що є на балансі управління, вдалося відкачати 160 кубів води.

Міський голова звернувся до присутніх злагоджено координувати свої дії. У разі виникнення патової ситуації з підтоплення просить звертатися на гарячу лінію – 5-21-72

Читайте також: