Золотоніських комунальників привітали із професійним святом [ФОТО]

Україна сьогодні відзначає день працівників комунального господарства. Свято в нашому місті поєднує тих, хто своєю не завжди простою працею забезпечує комфорт і затишок пересічного жителя міста. Таку роботу часто-густо порівнюють з повітрям: поки виконується, її не помічають. Проте будь-який мінімальний збій в цій системі зазвичай викликає бурю емоцій споживачів. Професійне свято – одна з небагатьох можливостей подяки золотоніським комунальникам.

Концертний зал міського Будинку культури з цієї нагоди сьогодні зібрав фахівців різноманітних установ та організацій, котрі формують своєю діяльністю комунальну сферу Золотоноші. Мова йде про працівників управління житлово-комунального господарства, КП “Міський Водоканал”, ТОВ “380В”, ПрАТ “ЗолотоношаРемБуд”, ПрАТ “Янтарь” та ТОВ “Ресурстехнобуд”. Вітали присутніх від імені міської влади очільник Золотоноші Віталій Войцехівський та його перший заступник Олег Масло.

За словами міського голови, нині настали такі часи, коли комунальниками себе вважають всі. Мав на увазі те, що будь-який критик сьогодні точно знає, як треба чистити дороги, перекривати дахи чи асфальтувати вулиці. Свою ж роботу таки методично виконують сьогоднішні “іменинники”.

 

– В першу чергу прошу не звертати уваги на жодні надто емоційні дописи в соцмережах. Критика була й буде, але сприймати треба лише конструктивну. І працювати. Коли виникає збій, то хтось ліквідовує ситуацію, а хтось просто пише, – звернувся до присутніх Войцехівський. – Протягом останніх 9 місяців нас випробовує погода, катаклізми і морально застарілі комунікації. Але ми з честю проходимо ці випробування. Маємо організації різних форм власності, але всі роблять спільну справу, дійсно тримаючи Золотоношу на плаву з комунальної точки зору.

Олег Масло тим часом подякував фахівцям за небайдужість до міста. За його словами, тільки небайдужі люди можуть самовіддано ночами посипати, прибирати, ліквідовувати аварії та цілодобово стежити за місцевим комунальним господарством.

Нагородили посадовці зі сцени і ряд профільних працівників. В першу чергу активну молодь із управління ЖКГ, котра своєю енергійністю надихає багатьох колег. Мова йде про керівника інженерно-технічного відділу Артема Харіна та головного спеціаліста Альону Васильченко, а також про головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм Олександра Городинця.

Серед фахівців ПрАТ “Янтарь” відзначили покрівельника Миколу Бригодана, двірника Галину Матло та електрогазозварювальника Василя Ганжу; “Міського Водоканалу” –  слюсаря з обслуговування теплових пунктів Андрія Калганова, водія Володимира Бердніка, робітницю вуличного прибирання Віру Цюру, лісоруба Валерія Самаріна,  фахівця озеленення Ольгу Курятник, робітника саночищення Олександра Моторного, слюсаря аварійно-відновлювальних робіт Олександра Дорофія, слюсаря-ремонтника Олександра Рухлядка; “ЗолотоношаРемБуд” – водія синігоприбиральної машини Миколу Сиротюка, бригадира шляхової бригади Олександра Мірошника, помічника машиніста асфальтозмішувача Григорія Підгорного.

Колектив енергетиків ТОВ “380В” вітати почали з його незмінного очільника – Владислава Восколовича. Також свої нагороди отримали головний інженер Олена Восколович та інженер з охорони праці Сергій Переяславець. Не лишили поза увагою організатори і гостей із західної України. Цього дня відзначено трьох фахівців ТОВ “Ресурстехнобуд”, які встигли допомогти Золотоноші в багатьох аварійних ситуаціях – водія автокрану Мирослава Васюрка, екскаваторника Андрія Морфіяна та монтажника Михайла Паращина.

Паралельно вітання від очільників комунальних служб цитує прес-центр Золотоніської міської ради, котрий сьогодні взяв відповідні коментарі з нагоди свята. За словами керівника управління ЖКГ Олександра Флоренка, найбільше з усіх комунальникам перепадає на горіхи від містян, адже їхню роботу або недоліки видно найбільше.

– Ми прагнемо зробити наше місто більш комфортним та європейським. Тому, маю надію, що скоро у Золотоноші розпочнуться роботи з об­лаш­ту­ва­ння кіль­це­вого руху, як прак­ти­ку­єть­ся в кра­ї­нах Єв­ро­пи. Завершиться реконструкція головної площі міста,  продовжиться асфальтування вулиць та ямкові ремонти. Колегам зичу витримки, терпіння та здоров’я, нехай буде мир у ваших родинах та у нашій державі, – привітав колег Флоренко.

Директор КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов розповів, що найближчим часом планується оновлення парку техніки.

– Місту потрібна вишка, машини для прибирання снігу, сміттєвози. До ладу буде приведена і центральна артерія міста. Зичу колегам злагоди, наснаги та позитиву, нехай усі мрії здійснюються, – розповів керівник комунального підприємства.

Підприємство ж “380В” буде й надалі продовжувати роботу щодо освітлення міста. Наразі, за словами його очільника, існують амбітні плани з освітлення пішохідних переходів, облаштування світлоточок у скверах міста.

– Друзям бажаю всього найкращого! Хай постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель, – зазначив Владислав Восколович.

Фото: Руслан Галата (тижневик “Златокрай”)

Читайте також: