В Золотоноші відбувся форум ініціативних жінок [ФОТО]

За підтримки Золотоніської міської ради та з ініціативи депутата Валентини Боченкової у місті відбувся форум-зустріч “Жінки, які надихають”. Захід зібрав жінок різних соціальних статусів, професій, віку та національностей. Багатодітні матері та молоді матусі, жінки-волонтери та жінка-військовий, представниці ассирійської та ромської національностей, бабусі та молоде покоління шукали відповіді на одне запитання: як бути успішною? Як повідомляють у прес-центрі міської ради, кожна представниця прекрасної половини людства розповіла свою історію.

Бізнес-леді намалювали словесний портрет сучасної жінки. Багатодітна мама Любов Дрожко зазначила, що діти лише надихають на нові звершення. Жінка-військовий поділилася, як на її професію реагують чоловіки. Майстри краси та ресторатори надали практичні поради для жінок у сучасному суспільстві.

Насамкінець Валентина Боченкова презентувала основні принципи майбутньої громадської організації “Вулик ідей Златокраю”. За словами депутатки, така організація вже зовсім скоро почне свою діяльність у Золотоноші та стоятиме на захисті прав і свобод жінки.

Фото: Аліна Полегенька

Читайте також: