“Золоте” крісло, два переможці, 17 тисяч на благодійність: в Золотоноші відбувся перший півфінал Ліги Сміху [ФОТО]

У Золотоноші відбувся перший півфінал ліги сміху. Головна інтрига вечора, окрім двох путівок до фіналу, – хто ж стане володарем золотого крісла тренера, яке необхідно викупити з аукціону. За задумом організаторів, переможець цього вечора мав право голосу нарівні із суддями змагання. За півтори тисячі гривень місце в журі викупив депутата обласної ради Вадим Гайович. Всі ці кошти, як і анонсувалося, були додані до загальної суми традиційних для Ліги благодійних зборів.

Щодо самої гри, то на розсуд тренерів команди презентували по два конкурси: домашнє завдання на тему “Якби ви знали паничі” та конкурс однієї пісні. Відкривав вечір колектив викладачів спеціалізованої школи №1. “Блік” у першому ж конкурсі, залучившись підтримкою учнів, спромігся підняти 4 тренера. Колективи “Все красиво” (збірна найкращого міста, як зауважують в самій команді) та “Зважені і щасливі” (міські депутати та посадовці) зіграли на патріотизмі та підняли з крісел усіх членів журі. Наймолодші конкурсанти – “Екстрім” – неординарними жартами заробили у першому конкурсі три бали.

Конкурс пісні видався більш цікавим. Саме тут одразу три команди – “Блік”, “Все Красиво” та “Зважені і щасливі” – зуміли отримати максимальний бал від тренерів. Останні дві, за результатами гри, і отримують путівку до фінального шоу.

Закінчився вечір традиціями благодійними. Цього разу золотоніські гумористи спромоглися зібрати на лікування двох жительок міста майже 17 тисяч гривень. “Сміх заради життя” – цей девіз самого заснування незмінний для золотоніської Ліги Сміху.