Центр соцдопомоги презентував роботу гончарної майстерні на міжнародній конференції [ФОТО, ВІДЕО]

У відбулась щорічна Міжнародна конференція українського форуму благодійників. Мета зустрічі – розбудова мережі соціальних підприємств, як засіб вирішення суспільних проблем, а також поширення ідей соціального підприємництва та його впливу на зміни в українському суспільстві.

Як розповідають у прес-центрі Золотоніської міської ради, серед 14 учасників була представлена і Золотоноша. Команда Центру соціальної допомоги ділилася результатами роботи за грантовим проектом гончарної майстерні. Робота в цьому напрямку буде активно продовжена і в 2018 році.

Нагадаємо, на його базі Центру з кінця 2016 року працює унікальна для регіону гончарна майстерня, де діти з обмеженими можливостями вчаться рідкісному мистецтву. Проект втілено в життя зусиллями Фонду родини Нечитайло, обласної та міської влад, а також небайдужих жителів міста. В цілому студія гончарної майстерності – це, за словами фахівців, реабілітація, працетаріпія, урізноманітнення буднів як дітей, так і їхніх батьків. Крім того, в процесі розвивається моторика не лише рук, але й ніг, оскільки гончарні круги присутні як електричні, так і традиційні – механічні.

Читайте також: Як працює золотоніська гончарна майстерня [ВІДЕО]

Читайте також: