Молодіжний клуб журналістики долучиться до правового просвітництва золотонісців

На базі школи №3 відбулася зустріч за круглим столом фахівця Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Жалобної з представниками Молодіжного клубу журналістики.

«Молодіжний журналістський клуб» – це проект, який у нашому місті реалізовується завдяки співпраці Служби у справах дітей, молоді та спорту та Корпусу Миру США. Об’єднує творчу та креативну молодь міста, яка вчиться писати статті, готує відеорепортажі та інтерв’ю з актуальних питань, що турбують містян.

За повідомленням прес-центру Золотоніської міської ради, в рамках просвітницького проекту Мін’юсту “Я маю право!» було досягнуто домовленість про запровадження постійної юридичної рубрики з роз’яснення правових питань, які цікавлять мешканців міста. Правові консультації щодо застосування тих чи інших норм чинного законодавства надаватимуть юристи місцевого центру та адвокати системи безоплатної правової допомоги. Відеорепортажі та інтерв’ю з правовими роз’ясненнями будуть розміщуватись в соціальних мережах та онлайн виданнях міста.