Стартував відкритий чемпіонат міста з волейболу [ФОТО]

У спортивному залі третьої школи в понеділок розпочалась вже п’ята за ліком першість Золотоноші з волейболу на призи газети “Златокрай”. Традиційний відкритий чемпіонат зібрав цього разу вже дев’ять колективів.

Братимуть участь в змаганнях міські колективи “Алюр” (коледж ветеринарної медицини), Maximum (команда однойменного спортивного табору на Степовій) та неодноразовий чемпіон “Статус” (завод “Златогор”). Район представляють спортсмени із Вознесенського, Драбівців (“Лиса Гора”), Нової Дмитрівки (“Прайм”), Благодатного (“Чапаєвка”), а також одні із постійних фаворитів – команда “Маяк” із Піщаного. 

Буквально в останні дні перед початком заявку на виступ подала і волейбольна збірна військовослужбовців місцевого зенітного ракетного полку. Хлопці, котрі тільки-но повернулись із бойових чергувань в зоні АТО, не минули шансу вдруге спробувати себе в подібних змаганнях.

Відкрила сезон зустріч минулорічних срібних призерів із новачками місцевого чемпіонату. “Маяк” без жодних проблем крупно переграв хлопців із табору “Максимум” – 3:0. Піщанська команда, судячи з усього, не збирається збавляти минулорічних обертів і знову всіма силами боротиметься за титул. Організатори, до речі, повторили вдалий промо-хід, випробуваний під час попередніх сезонів: останній тур першості закриватиме очна битва фаворитів сезону – “Маяка” і “Статуса”.

У другій грі ще одні дебютанти переграли минулорічного середняка чемпіонату – “Вознесенське”. Спортсмени із Благодатного здобули свої перші три пункти в сезоні.

Maximum – Маяк (Піщане) 0:3 (13:25, 16:25, 14:25)
Чапаєвка (Благодатне) – Вознесенське 3:1 (25:23, 20:25, 25:15, 25:23)

Наступний тур відбудеться вже цієї п’ятниці. О 18:00 між собою зустрінуться аутсайдери першого ігрового дня – “Maximum” та “Вознесенське”. За годину гратимуть “Лиса Гора” та “В/Ч А 1402”.

Фото: Микола Строкань

Maximum – Маяк

Чапаєвка – Вознесенське