Богдан Артеменко » Насичений початок лютого для ДЮСШ

Минулий тиждень став досить насиченим для спортсменів Золотоніської ДЮСШ. Змагалися юні футболісти, каратисти та борці. Щоправда цього разу вихованцям не вдалося порадувати своїх тренерів та батьків призовими місцями на змаганнях.

Юні футболісти відвідали гостинне місто Черкаси, де позмагалися зі своїми однолітками у вправності гри у «міні-футбол». Тренери юних спортсменів: Вадим Гонщик та Сергій Труба.

А от вихованців відділення карате кіокушин тренер-викладач: Олексій Дробязко чекав далекий виїзд. Так, 2-3 лютого 2018 року на татамі у місті Запоріжжя юні каратисти  показували свої вміння та волю до перемоги на  у змаганнях під яскравою назвою «Запорізька Січ».

Не менш напруженими для вихованців відділення греко-римської боротьби стали 1-3 лютого 2018 року. Саме в ці дні пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів, в місті Черкаси. Тренери юних спортсменів: Станіслав Власенко та Ігор Ракітін.

Тренерсько-викладацький склад Золотоніської ДЮСШ висловлює слова вдячності керівництву нашого міста та міському відділу освіти за сприяння яких є можливою участь вихованців школи у цих та подібних змаганнях.

Богдан Артеменко,
директор Золотоніської ДЮСШ