У четвер розпочнуться ремонтні роботи на напірній системі водовідведення

Цієї середи в будівлі міської ради ради традиційно відбулася нарада комунальників. Першочергове питання – ремонт напірного колектору. Як відомо, лихо сталося тут минулого тижня, а спричинила його велика кількість талих вод. Того ж дня аварію фахівці локалізували, а також в стислі терміни розрити ділянку, де знаходиться система. В суботу місце пориву було знайденеЗа словами головного інженера КП”Міський Водоканал”, наразі готується кошторисна документація та закуповується частина матеріалів для ремонту. Його планують почати завтра.

Перший заступник міського голови Олег Масло звернув увагу комунальників міста на сміття поблизу баків та зупинок. Посадовець зазначив, що двірники мають прибирати залишки сміття, а водоканалівці вчасно його вивозити.

Директор ПРАТ “Янтар” Володимир Гончар нагадує мешканцям, територію яких обслуговує його підприємство, номер телефону 5-21-85. За ним можна звертатися “Янтаря”.

За словами директора ТОВ “380В” Владислава Восколовича, викликають занепокоєння аварійні дерева по місту. Одна 15-метрова автомобільна вишка із ними навряд упорається, працівники підприємства щодень лагодять світлоточки. В свою чергу очільник УЖКГ Олександр Флоренко наголосив про персональну відповідальність мешканців приватного сектору щодо аварійних дерев. За його словами, із введенням муніципальної варти за таке порушення вже передбачені штрафи.