Золотонісці опановують мистецтво створення відеорезюме в Центрі зайнятості

В Золотоніському міськрайонному центрі зайнятості провадять активну просвітницьку діяльність з безробітними щодо створення резюме. Фахівці центру зайнятості нині радять, як гідно представити себе роботодавцю та допомагають у складанні відеорезюме.

За допомогою останніх роботодавець має змогу побачити реальну людину й одразу ж скласти перше враження про неї, оцінити перспективність, уміння висловлювати думки та презентувати себе. Це в рази підвищує ефективність працевлаштування шукачів роботи. 

В якості успішного досвіду в Центрі зайнятості розповідають відзняте відеорезюме Анни Шмиг у жовтні 2017. Жінка закінчила Одеську юридичну академію і шукала роботу в сфері юриспруденції. Саме в цей період директор Золотоніської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат Ніна Коновал шукала на посаду юриста молодого спеціаліста. Переглянувши відео Анни, очільник навчального закладу впевнено запропонувала їй роботу. Сьогодні вона вже працює на своєму першому робочому місці. Колеги ж дуже нею задоволені, оскільки дівчина дуже старанна, відповідальна і готова завжди вчитися новому.

Окрім цього, за повідомленням Центру зайнятості, не забувають тут і про традиційні форми пошуку роботи для золотонісців. Протягом січня установа провела два міні-ярмарки вакансій на замовлення дочірнього підприємства «ФМ Ложістік Дніпро». Ця компанія – потужний логістичний провайдером, клієнтами якого є світові парфумерні компанії, а також такі відомі рітейлери, серед яких лунають бренди Auchan, METRO, «Селдіко-Україна», Ваyer, Royal. В зв’язку із збільшенням об’ємів робіт з обслуговування цілого ряду магазинів різних фірм, у підприємства є постійна потреба у додатковій кількості працівників за посадами комплектувальників, контролерів, маркувальників, в тому числі з інших регіонів.

У заходах золотоніського Центру взяли участь 65 осіб. Для тих, хто виявив бажання працювати на згаданому підприємстві, було проведено анкетування та індивідуальні співбесіди.