Центр надання правової допомоги » Брейн-ринг для старшокласників

Насичений і цікавий захід для старшокласниківспеціалізованої школи № 1 відбувся 2 лютого в приміщенні  центральної районної бібліотеки. Спільно з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги в Золотоніському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Жалобною та прес-секретарем суду Григорієм Сивухіним  було проведено інтерактивний захід «Я маю право».

Тетяна Жалобна проінформувала учнів про діяльність місцевого центру, рз’яснила порядок отримання безоплатної правової допомоги. Також було ознайомлено з проектом Міністерства юстиції України «Я маю право», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати.

Григорій Сивухін надав інформацію щодо процедури відстоювання свої прав у суді, а також наголосив, що разом з тим учні повинні знати і виконувати свої обов’язки.

В другій частині зустрічі профконсультант Надія Журавльова провела цікаву гру – брейн-ринг на тему «Світ професій». Між двома командами старшокласників «Правознавці» та «Бемс» розгорнулася справжня боротьба за перемогу. Учні мали можливість проявити свою кмітливість та обізнаність щодо видів професійної діяльності, сучасних професій у різноманітних творчих конкурсах. У підсумку з невеликим відривом перемогу отримала команда «Бемс».

Підводячи підсумки всі учасники заходу ділилися враженнями та новими знаннями щодо прав, обов’язків та світу професій.

Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги