В Золотоноші сталася аварія на напірному колекторі [ВІДЕО]

Неприємна звістка для комунальних служб міста надійшла сьогодні з вулиці Шевченка. Велика кількість талих вод спричинила аварію на напірному колектору, котрий спрямовує стоки від насосної станції до очисних споруд. В місті терміново вирішено ввести надзвичайну ситуацію місцевого рівня, адже частина нечистот потрапила до річки. Аварія локалізована, а фахівці в стислі терміни вирішили розрити ділянку, де знаходиться напірна система, та приймати подальші рішення щодо ліквідації лиха. Вода до осель містян наразі подається безперебійно.

Нагадаємо, раніше ремонтні роботи відбувалися на цій же ділянці, проте стосувалися вони самоплинного колектора. Напірний весь цей час був у задовільному стані, його реконструкція закладена у четверту чергу робіт.

Надзвичайники закликають містян сповіщати на гарячу лінію міського голови про зафіксовані випадки просідання асфальту на вулиці Шевченка. Не виключено, що пориви надалі можуть утворюватися і в інших місцях: система стара і закладалася декілька десятків років тому.