Аварію біля військової частини змогли ліквідувати без вимкнення води для міста

25 січня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному було одне питання: пошкодження вузлів каналізаційного колектора, що розташований на вулиці Шевченка, поблизу військової частини.

Присутні заслухали інформацію заступника директора КП «Міський водоканал» Сергія Чумака. Він доповів, що 24 січня на цій ділянці самоплинного каналізаційного колектора з невідомих причин сталася аварія, яка негативно впливає на стан водовідведення від споживачів, приєднаних до мережі. Для усунення наслідків, спричинених цією подією, було частково припинено водопостачання однієї частини міста. Це на час ремонту унеможливило появу стоків в районі ремонту колектора.

За словами директора ТОВ «Ресурстехнобуд» Євгена Шкраби, очолюване ним підприємство має достатню кількість спеціальної техніки, яка може бути залучена у вирішення проблеми. Відразу ж на комісії прийняли рішення залучити техніку, за допомогою якої спеціалісти зможуть вивести стоки каналізації із пошкодженої ділянки. Це допомогло залишити місто з водою і паралельно проводити ліквідацію аварії. Станом на вечір 28 січня аварія була повністю ліквідована.

Читайте також: