Громадська консолідація: Золотоноші продовжують допомагати небайдужі підприємці

Спільними зусиллями громади та небайдужих підприємців патові ситуації в Золотоноші зазвичай вирішуються. Ця традиція отримала своє продовження два дні тому, коли місто ледь не отримало нове потенційне лихо – забилася самоплинна каналізація поблизу автостанції та магазину «Світлячок» на вулиці Шевченка. Проблему ліквідували швидко: тамтешній приватний підприємець Михайло Педченко дав дозвіл на використання електроенергії зі свого магазину, а фахівці ТОВ «Ресурстехнобуд» оперативно надали техніку для ліквідації проблеми.

Подібна консолідація відбувається в місті далеко не вперше, та й нагоди, як відомо, таки трапляються. Ні для кого не секрет, що в Золотоноші часто-густо після великої кількості опадів відбуваються зсуви ґрунтів, які руйнують частини магістрального колектора в різних місцях. Закладався бетонний об’єкт чотири десятки років тому, а самі труби ледь не щомісяця виходять із ладу.

Містяни досі пам’ятають, як ще у 2014 році на розі Шевченка та Новоселівської утворилося провалля. Через нього всі магазини навпроти ринку в буквальному сенсі слова могли піти під землю. Тоді на проблему швидко відреагували представники того ж «Ресурстехнобуду» в особі його керівника Євгена Шкраби. В стислі терміни фахівці допомогли уникнути перекриття дороги.

Дещо пізніше мала Золотоноша таке ж лихо біля Свято-Успенського собору. Рецепт пройдений – вищезгадане товариство оперативно вирішило проблему та ліквідувало новоутворену яму. Ця ж фірма, до речі, займалася і оновленням фасаду МБК. Сьогодні містяни на центральній площі споглядають не старенький кінотеатр “Мир”, а на вже на деякий архітектурний ансамбль, центром якого виступає будинок культури.

Читайте також: