Відбулось перше засідання контактної групи щодо конфлікту із ромами

Сьогодні відбулося перше засідання ініціативної групи щодо врегулювання конфліктів за участі представників ромської національності. Зустріч провели під головуванням міського голови Віталія Войцехівського.

Перш за все ромська громада виконала свої обіцянки стосовно відселення їхньої родини з половини будинку, де відбувся конфлікт під час різдвяних свят. Володимир Бамбула надав статистичні дані по кількості приблизного проживання ромів.

Начальник Золотоніської відділу поліції Олександр Охріменко проаналізував правопорушення, що мали місце у Золотоноші в 2017 році. Надав інформацію щодо правопорушень з представниками національних меншин. Допоки ведеться слідство, не деталізував та не робив висновків стосовно скоєних порушень.

Секретар міської ради Наталя Сьомак надала детальний аналіз щодо участі та проживання ромів у соціальному житті міста, обліку чоловіків у міському комісаріаті та стану вакцинації дітей в місті Золотоноша.

Резюмуючи, Віталій Войцехівський уповноважив поліцію, представників громади та ромської організації до 26 лютого провести детальний та якісний аналіз соціальних умов життя ромів-переселенців, представників ромської громади, які мають неповнолітніх дітей. Посадовець запевнив, що головною метою влади міста є врегулювання будь-яких конфліктів у площині закону.

Читайте також: