Боротьба з кригою та бурульками: нарада комунальників 24 січня

Погодні умови весь час додають роботи комунальникам. Про це сьогодні йшлося на традиційній тижневій нараді комунальників у будівлі Міської ради.

На сьогодні міські дороги очищенні від снігу, однак працівники відповідних служб борються із кригою та льодом на дорожньому покритті. Окрім того, на найбільш насичених транспортом вулицях кригу зрізають. Задля цього комунальники рясно посипають спеціальною сумішшю проблемні перехрестя.

Виникло у присутніх і питання щодо бурульок, які утворюються на будівлях міста. Керівник ПРаТ «Янтар» Володимир Гончар заявив, що його підопічні максимально боротимуться із ними у дворах. Зокрема, ще й огороджуватимуть небезпечні місця червоною стрічкою.

Начальник УЖКГ Олександр Флоренко гостро поставив питання про вулицю Гоголя, яка прямує до третьої школи. Посадовець неодноразово звертався до КП “Міський Водоканал”, щоб підприємство прибрало блоки. Тепер, коли випав сніг, існують деякі незручності для містян. Вирішено паралельно проїзної частини прогорнути пішохідну доріжку.

За словами директора «Міського водоканалу» Сергія Кузнєцова, фахівці КП наразі активно посипають тротуари. Сміття починають вивозити згідно графіка. Але, у зв’язку з погодними умовами, на десяти вулицях міста все ж з графіку вибилися. Тому мешканцям деяких домоволодінь доведеться збирати сміття для вивозу впродовж двох місяців.

Читайте також: