Недільна нарада: комунальники зрізатимуть післядощову кригу та закінчать прибирання всіх вулиць

Працювати мусять без вихідних: щойно у міській раді відбулася недільна нарада під головуванням Олега Масла з приводу ліквідації наслідків снігової стихії. Комунальниками проведено моніторинг по кварталам та оброблено перелік вулиць, на яких ще не працювала снігоприбиральна техніка. За сьогодні та завтра снігоочисні машини пройдуть рештою вулиць та провулків. Працівників КП “Міський Водоканал” тим часом зобов’язали до ранку привести у належний стан тротуари та східці біля пам’ятного знаку “Танку”, посипати спецсумішшю дороги. Місто забезпечене нею у повному обсязі.

За повідомленням начальника УЖКГ Олександра Флоренка, на завтра планують перекрити ряд вулиць, аби зрізати кригу. Вона утворилася внаслідок сильного дощу під час мінусової температури, який мав місце 18 січня. Обмеженим буде проїзд на вулицях Шевченка (від аптеки №30 до Черкаської), Новоселівській (центральний ринок), Черкаській (від Шевченка до гімназії).

Нині ж синоптики знову прогнозують можливе погіршення погодних умов в нашому регіоні на найближчі кілька днів. Проте Золотоноша готова до другої хвилі снігопадів, що прогнозують 21-22 січня. Техніка комунальних та приватних підприємств проходить технічне обслуговування.